Farma dyń – wszędzie dynie!

Jesień nieodłącznie kojarzy się z kolorowymi liśćmi, krótszym dniem. Komu kojarzy się z dynią? Okrągła, pomarańczowa? Tak, ale odmian dyni jest wiele. Farma dyń – tu sprawdzicie to na żywo.

blank
FARMA DYNI PUMPKIN FARM WARSAW

Farma dyń – to tu znajdziesz różne jej odmiany. Charakteryzują się one odmiennymi kolorami, wyglądem, smakiem. Wyróżniamy dynie jadalne i dynie ozdobne, które to posiadają niezwykłe kolory i formy. 

Jeśli chcecie nasycić się widokiem niezliczonej ilości dyń, koniecznie odwiedźcie warszawską farmę Farma Dyń Pumpkin Farm Warsaw na Wilanowie

O dynie małe i duże można się prawie potknąć, bo leżą tu i tam, i siam… tworzą wieże, leniwie rozkładają się na ziemi, cisną się w skrzyniach, baraszkują na snopku słomy, są wożone na taczkach i wózkach. Dynia obok dyni. Dynia na dyni. Dynie, dynie, dynie. Toć to farma dyń 🙂 Łatwo można wejść w wiejski klimat…

Prawdziwy traktor tylko czeka, aby zasiąść na siedzeniu. Poukładane piętrowo snopy słomy tylko czekają, aby na nich poskakać albo poleżeć. Taczki i grabie nie lubią ociągania, bo chcą wozić, rozwozić i przewozić. Króliki i kózki czekają, aby je pogłaskać i podkarmić (a może w odwrotnej kolejności: najpierw podkarmić, a potem może nadstawią się do głaskania :)) Kaczuszki i gąski radośnie hałasują, a alpaki dumnie przechadzają się po swoim wybiegu. Jest też cała masa huśtawek, ogromne trampoliny (nie widziałam nigdy wcześniej tak ogromnych!). Jest sporo przestrzeni do spacerowania, ławeczki, aby przysiąść i popatrzeć, jak pociechy radują się w tym dyniowym raju. Ale to wszystko zobaczycie dopiero, gdy przedrzecie się przed słomiany labirynt, który znajduje się tuż przy wejściu.

Strona internetowa Farmy Dyń Pumpkin Farm Warsaw, tam info o cenach, godzinach otwarcia, adres –> klik.

A my jesień przywitaliśmy w Janowcu. Jak? Sprawdź tu.

Co tu dużo pisać. Jedźcie tam i bawcie się dyniowo! 🙂

blank
FARMA DYNI PUMPKIN FARM WARSAW

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.