Bing – z nim najmłodsi odważniej idą przez świat

„Bing kocha Flopa” i „Czekoladowe jajka” to nieduże kartonowe książeczki, które skradną serca dzieci i rodziców.

blank
„BING KOCHA FLOPA” I „BING. CZEKOLADOWE JAJKA” OD HARPERKIDS

Prezentuję Wam dwie książeczki dla najmłodszych, które podbiją serca maluchów. Bing zaprasza do świata pełnego wydarzeń, które najmłodsi obserwują w życiu codziennym. Obie książeczki mają niewielki rozmiar, więc możesz je bezproblemowo umieścić w swej kobiecej torebce (i tak już wypełnionej po brzegi). Obie są zębo-odporne. Pokazują dziecięcy świat pełen zagadek, uczuć, nowych doznań. Przede wszystkim zaś ciepła i czułości. Kolorowe, duże i wyraziste postacie podobają się dzieciom. HarperKids adresuje te dwie pozycje literackie do czytelników w wieku 0-3 lata.

Książeczki miały premierę 10 marca 2021r., więc to świeżutkie kąski na rynku wydawniczym. 

„Bing kocha Flopa”, opracowanie zbiorowe, HarperKids, data premiery: 10.03.2021r.

Kochanie Flopa… to WIELKA RZECZ! Książeczka jest zbiorem palety uczuć radosnych i smutnych. We wszystkich zaś Bingowi towarzyszy Flop, pomagając w trudnych momentach i dzieląc radości. Mieć prawdziwego przyjaciela u swego boku to skarb.

Nasze dzieci zareagowały bardzo pozytywnie na tę serduszkową książeczkę. Lubią ją wertować i naśladować dźwięki, które wydają bohaterowie. Prześcigają się, które Aaaaaa!, Juhuuuu! czy Tuuuuuuut! będzie głośniejsze. Te zabawy jednoczą nie zawsze zgodne rodzeństwo 🙂 Ku uciesze rodziców.

„Czekoladowe jajka”, opracowanie zbiorowe, HarperKids, data premiery: 10.03.2021r.

blank
„BING. CZEKOLADOWE JAJKA” OD HARPERKIDS

Bing, Flop i Sula ruszają na plac zabaw, by tak odszukać schowane czekoladowe jajka. Ileż jest śmiechu i radości, gdy któreś z nich znajduje jajeczko! Sula przez przypadek tłucze swoją zdobycz. Jak bohaterowie zachowają się w tej sytuacji?

Zabawa w szukanie jajek to WIELKA RZECZ! A umiejętność dzielenia się swoimi przedmiotami bywa trudne, ale może dać dużo radości. Książeczka może posłużyć jako wstęp do rozmów o dzieleniu się. 

My czytaliśmy ją podczas na placu zabaw i także szukaliśmy czekoladowych jajeczek. Ileż było frajdy! Sama książka też jest w kształcie jajka 🙂

„Bing kocha flopa” możecie kupić na stronie internetowej Wydawcy TUTAJ. „Czekoladowe jajka” znajdziecie na stronie Wydawcy w TYM miejscu.

Na minus –> książki wydają się być mocno sklejone. Niestety, nasi testerzy dowiedli, że szybko rozpadają się na kawałki. Oj… kolejny fajny pomysł Wydawcy, ale zbyt słabe wykonanie… U nas książki służą bardzo długo. Te zaś dotrzymały w stanie idealnym jedynie kilka sesji czytania. Szkoda.

W kwestii dzielenia się (tematu niezwykle kontrowersyjnego) –> jeśli chcecie zapoznać siebie i dziecko z tym, że nie zawsze i nie wszystkim trzeba się dzielić, serdecznie polecam mój wpis o Niegrzecznych Książeczkach z Natuli dzieci są ważne, a w nim pozycję „Smok”. Tu znajdziecie zupełnie inne podejście do wspomnianego zagadnienia niż w książeczkach o Bingu od Harperkids. Mnie ono pasuje bardziej 🙂 Heh 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.